contact-bg-an-01
img
13. YILLIK

TECRÜBEYLE

Panaroma Grup

Hakkımızda

Seba İnşaat’ın kurucu ortaklarından Haşmet Mürşit ve Gazanfer Mürşit tarafından 2010 yılında kurulan Panaroma Grup inşaat sektörün en hızlı büyüyen firmaları arasında yer almaktadır.

Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam alanları sunmayı hedefleyen Panaroma Grup yoğun ilgiyle karşılanan butik projelerinin yanı sıra gelecek dönemde hayata geçirmeyi planladığı yeni projeler için de tüm çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

'Kaliteli Yaşam' ilkesiyle projelerini yoğun AR-GE (araştırma-geliştirme) çalışmaları sonucunda hayata geçiren Panaroma Grup kaliteli projeleri en makul fiyatlarla satışa sunmaktadır.

  • 01

    Tasarım Çizgimiz

    Projelerin tasarımındaki ortak dil, sosyal olanakları ve yeşil alanları olan, çevreye duyarlı, bölgenin ihtiyaçlarını karşılayan, insan öncelikli fonksiyonel estetik tasarımlar sunmak.

  • 02

    İlkelerimiz

    Modern olmasının yanı sıra gelenekseli de içinde barındıran özgün tasarımlar üretmek ve kente kimlik katan yaşam alanları kazandırmak ilkesiyle beraber bunları kendi kategorilerinde ulaşılabilir fiyatlarla sunmayı ilke edindik.